BANNER_INSPIRING.se_unikapresentationer_LV_1

SĀKUMS     PAR MUMS     RAKSTI     REPORTĀŽAS     JAUNBŪVES     MĀJOKĻI     GALERIJA     MANS STILS     ARHĪVS


Laipni lūdzam inspiring.se

Šī mājas lapa ir veltījums ”rakstītam vārdamun fotogrāfijām, kas spēj iedvesmot. Šis ir forums, kurā mēs, ChrizPhotography, dalāmies ar savu darbu un vēlamies dāvināt gan prieku, gan iedvesmu.

Ar cieņu- Iluta Olausson

IlutaOlausson_inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se.jpg

LV_Widescreen_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_intro_start_banner.jpg

Greznas, unikālas viesnīcas

EuropaischerhofHeidelberg_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_START_pan1.jpg

Viesnīca Europäischer Hof Heidelberg

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Vēsturiski gleznainajā Heidelbergas pilsētiņā, Vācijas dienvidrietumos atrodas fantastiska luksusa viesnīca Der Europäische Hof Heidelberg, ko izlolojusi un vēl šodien vada to jau ceturtajā paaudzē von Kretschmann ģimene. Ģenerāldirektore Dr. Caroline von Kretschmann kopā ar savu lielisko darbinieku komandu vienmēr laipni aicina viesus šajā brīnišķīgajā viesnīcā, kas sevī apvieno tradīcijas, greznību un 5 zvaigžņu servisu. Moto “Mēs mīlam savu darbu”, caurstrāvo vissīkāko viesnīcas detaļu un ir jūtams ik uz soļa. Viesnīca saviem viesiem piedāvā burvīgas viesu istabas un greznas svītas, lielisku spa ”Panorama Spa Club” ar jumta terasi, kā arī ekskluzīvo restorānu “Kurfürstenstube”, kas tics atklāts jau 1866. gadā. Prestižā ģimenes viesnīca, kas nesen nosvinējusi savu 150 gadu jubileju, ir viena no deviņām vienreizēji neatkārtojamām viesnīcām, kas pieder pie ekskluzīvās viesnīcu korporācijas “Best of Southwest Germany - Private Luxury Hotels in Baden-Württemberg”.

DorintMaisonMessmer_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_START_pan1.jpg

Viesnīca Dorint Maison Messmer

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Ja vēlaties apmeklēt Vācijas slaveno kūrortpilsētu Baden-Baden, mēs gribētu sirsnīgi ieteikt šo brīnišķīgo luksusa viesnīcu. Vislabākajā  vietā, pašā pilsētas centrā, ar brīnišķīgu skatu uz kalnaino apkārtni, Vācijas viesnīcu ķēde Dorint savā viesnīcā Maison Messmer Baden Baden nodrošina 5 zvaigžņu uzturēšanos, kas pārspēj visas cerības. 800 kv.m lielais viesnīcas spa centrs "Spa & Wellness", piedāvā palutināt sevi skaistumkopšanas salonā, relaksēties labsajūtas centrā, izkarsēties saunā vai nodoties atpūtai iekštelpu baseina zonā. Leģendārās viesnīcas celtnei ir pieci stāvi un tās piedāvājumā ir viesu istabas, kas ir iedalītas astoņās kategorijās, sākot ar standarta numuriem līdz viesnīcas lielākajai svītai The Penthouse Suite ar 237 kv.m plašu telpu, kā arī tai piederošu 160 kv.m lielu privātu jumta terasi.


Galerija


Pils viesnīca - atpūtai un relaksācijai

ManoirdeLebioles_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_START_pan1.jpg
ManoirdeLebioles_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_START_pan2.jpg

Viesnīca Manoir de Lébioles

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Manoir de Lébioles ir viens no Beļģijas visekskluzīvākajiem kūrortiem. Pils viesnīca, kas atrodas pavisam privātā un noslēpumainā vidē ar brīnišķīgu skatu uz Ardēnu mežiem, saviem viesiem no visas pasaules piedāvā neaizmirstamu viesošanās piedzīvojumu. Viesnīcas piedāvājumā ir individuāli iekārtotas 16 viesu istabas un greznas svītas. Spa zona, kas izveidota saskaņā ar četriem elementiem - zemi, gaisu, uguni un ūdeni, piedāvā plašu relaksācijas procedūru klāstu. Viesnīcas greznais restorāns ir ieguvis gastronomijas ceļveža Gault et Millau atzinību un augsto novērtējumu. Šeit, šefpavārs Laurent Léveillé ar savu komandu, uzburs neaizmirstamu garšas baudas piedzīvojumu.


Izlase - Art Photography by Chriz & Ilcha / Facebook


Atlantic Kempinski Prezidenta Svīta

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Apskati ”Baltās Pils” prezentāciju. Kopš 1909. gada šī leģendārā celtne ir laipni uzņēmusi savus viesus un ir uzskatīta par Vācijas vispopulārāko luksusa viesnīcu. Ir viegli saprotams kāpēc šī viesnīca ir tā izdaudzināta- serviss šeit ir fantastisks un viesnīcas pakalpojumi ir organizēti visaugstākajā līmenī.

AtlanticKempinskiHamburg_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_cover_LV.jpg

Izlase - Viesnīcas / Facebook


Izvēlētās reportāžas

Hotel_FairmontVierJahreszeiten_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_intro_start

Viesnīca Fairmont Vier Jahreszeiten

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Tiem, kas viesojas Hamburgā un vēlas apmesties vietā, kur varētu sevi palutināt nedaudz vairāk, noteikti ir jādodas uz leģendāro adresi Neuer Jungfernstieg 9-14. Šī īpašā un tradīcijām bagātā viesnīca sagaidīs un uzņems jūs visaugstākajā klasē.

Hotel_TheGrandMark_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_intro_start

Viesnīca The Grand Mark Prague

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Lai arī šī viesnīca nav pati lielākā Prāgā, taču visvaldzinošākā pavisam noteikti. Šeit ikviens var justes ērti un papildus tam, viesnīca atrodas vien soļa attālumā no vecpilsētas un tādām izklaides vietām kā, teātriem, muzejiem un lielākajam tirdzniecības centram Palladium.

Hotel_ExcelsiorHotelErnst_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_intro_start

Viesnīca Excelsior Hotel Ernst

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Vien rokas stiepiena attālumā no majestātiskās, pasaulslavenās Ķelnes katedrāles, atrodas šī skaistā piecstāvu māja, kas celta 1863. gadā. Tā ir viesnīca Excelsior Hotel Ernst, kas ir viena no Vācijas viscienīgākajām viesnīcām ar garu un interesantu vēsturi. 

Hotel_HotelBreidenbacherHof_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_intro_start

Viesnīca Hotel Breidenbacher Hof

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Pašā Diseldorfas centrā, starp ekskluzīviem augstās modes veikaliem slejas greznā viesnīca- Hotel Breidenbacher Hof. Šī pieczvaigžņu viesnīca saviem viesiem sniedz augstakās klases servisu un liek justies patiešām īpašiem.


Izlase - Mans stils / Facebook


LV_Nostalgi_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_intro_start_banner.jpg

Izlase - Viesnīcas / Facebook


Blogs


Izlase - Art Photography by Chriz & Ilcha / Facebook


Galerija


Izlase / Facebook


Galerija & Video


Izlase - Auto / FacebookIzlase - Viesnīcas / Facebook


Galerija


Izlase - Viesnīcas / Facebook


Galerija


Izlase - Mans stils / Facebook


Galerija


Izlase - Viesnīcas / Facebook


LV_Nostalgi_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_intro_start

Izvēlētie raksti

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Mēs piedāvajam ieskatu interesantos rakstos, kas bagātināti ar kvalitatīvu bilžu materialu. Vācijas modernā luksusa viesnīca Hyatt Regency, kas atrodas Diseldorfas pulsējošajā mediju rajonā, kā arī dizaina viesnīca Gastwerk, kas izceļas ar savu industriālā stila interjeru. Atrodi arī iedvesmu un jaunas idejas, lai iekārtotu savu siltumnīcu vai ziemas dārzu.


Izlase - Mans stils / Facebook


Start_HotelNassauerHof_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_intro_start_1
Start_HotelNassauerHof_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_intro_start_2

Mūsu favorīts

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Mūsu izvēlētais favorīts ir viesnīca Hotel Nassauer Hof. Augustas kvalitātes serviss, laipni un patīkami darbinieki kā arī fantastiska kopējā viesnīcas koncepcija ar ērtu pieeju neskaitāmām pilsētas izklaides un atpūtas vietām. Lasīt vairāk


Izlase - Viesnīcas / FacebookIzlase - Viesnīcas / Facebook


Interesants veikala ’'portrets''

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Mēs vēlamies izcelt tās fotosesijas, kas, mūsuprāt, ir aizraujošas. Atspoguļot bildēs Jack & Jones veikalu jaunajā tirdzniecības centrā Mall of Scandinavia, bija patīkams izaicinājums. Fotogrāfijas ir ieturētas patīkami mierīgā stilā, kas caurstrāvo unikālu personību un valdzinājumu, gluži kā pats veikals. Skatīt vairāk

Jack_Jones_MallofScandinavia_copyright_ChrizPhotography.se_2.jpg
Jack_Jones_MallofScandinavia_copyright_ChrizPhotography.se_7.jpg
UIM_Class1_WPC_inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_1.jpg
UIM_Class1_WPC_inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_2.jpg

Notikumu centrā

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Ātrums aizrauj un uzdevums fotografēt sacensības, vienmēr ir bijis tuvu sirdij. UIM Class 1 World Powerboat Championship (UIM 1. klases Pasaules Čempionāts ātrumlaivām) bildes piedāvā izbaudīt neaizmirstamu piedzīvojumu ar reibinošu ātrumu un neizsīkstošu sacensību garu uz ūdens. Skatīt vairāk


Izlase - Viesnīcas / Facebook


Galerija


Mans stils

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Inspiring.se mērķis ir piedāvāt daudzveidīgu materiālu, kas sagādā prieku un iedvesmo. Sadaļā MANS STILS mēs esam iekļāvuši intresantas fotogrāfijas, kurās kombinācija starp apģērba stilu un izvēlēto apkārtnes fonu, rada noskaņu. Apģērbs un aksesuāri, kas iedvesmo.


Izlase - Mans stils


Izlase - Mans stils / Facebook


Zviedru viesnīcas unikālās ēkās

Viesnīca Hotel Marina Tower

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Viesojoties Stokholmā, īpaši vasarā, viena no labākajām vietām palikšanai ir vecā dzirnavu ēka, kas atrodas kuģu piestātnes rajonā- Danviken. Šeit tiek piedāvāti pirmklasīgi apartamenti ar vieglu piekļuves iespēju pilsētas centram un neatkārtojamu skatu uz Stokholmu.

Viesnīca Hotel Knaust

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Seko līdzi aizraujošajai vizītei Sundsvall pilsētā un lasi par seno laiku turīgajiem kokmateriālu magnātiem, kas esot baudījuši toreizējos ziedu laikus ar plašu vērienu Ziemeļu valsts visslavenākajā viesnīcā. Leģendāriska celtne ar fascinējošu vēsturi un valsts vispopulārākā kāpņu telpa. 

Viesnīca Hotel Mimer

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Iebraucot stāvvietā, kas atrodas godājamās viesnīcas Mimer pašā priekšā, es saprotu, kāpēc šī ēka tiek saukta par kultūras dārgumu. Grandiozā, gotiskā stila akmens celtne neatstāj vienaldzīgu nevienu, kas paiet tai garām. 


Izlase - Viesnīcas / Facebook


Galerija


Unikālas jaunbūves

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

JAUNBŪVES - sadaļa, kurā ir iespējams apskatīt dažādu būvniecības firmu un nekustamo īpašumu uzņēmumu jaunbūvētus un modernus mājokļus. Unikāli mansardi, pārveidoti un iekārtoti pagrabstāvi, inovatīvas rindu mājas un daudz vairāk, no kā smelties iedvesmu un idejas.

Intro_Nyproduktion_1_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se.jpeg

Fantastiski mājokļi

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

MĀJOKĻI - sadaļa, kurā ir atlasīti, mūsuprāt, paši interesantākie, gadu gaitā izpildītie darbi. Šeit ir iespējams ielūkoties kā lielās, tā mazakās fantastiskās ’’mājās’’. Katram mājoklim piemīt sava personība un sajūtas, kas ir ņemtas vērā mūsu darbā, jo mūsu merķis ir atspoguļot mājas valdzinajumu bildēs un uzrunāt car tām.

2015-05-15_SkeppsholmenSothebys_copyright_ChrizPhotography.se_1.jpg

Labas bildes

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

GALERIJA - sadaļa, kurā ir apskatāma daļa no dažādu tēmu fotogrāfijām bez aprakstiem. Melnbaltas un krāsainas bildes, no jaunām un senākam fotosesijām.

inspiring.se_AtlanticKempinski_Hamburg_copyright_ChrizPhotography.se_6_7.jpg

Publicēts Amazing Magazines izdevumos

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

ARHĪVS - sadaļa, kurā ir pieejamas daudzas vecākas reportāžas no mūsu izdotā žurnāla. Šeit ir iespējams apskatīt iedvesmojošus viesnīcu un ceļojumu galamērķu rakstus (zviedru un angļu valodās), kas ir papildināti ar interesantu bilžu materiālu.


Galerija


Izlase - Mans stils / Facebook


Galerijas

intro_Riga_Exhibition_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_.jpg

Kultūras dārgums

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Tikai stundas lidojumā no Stokholmas atrodas Latvijas galvaspilsēta Rīga. Šī pilsēta ir kultūras dārgums, kas pilna ar interesantām celtnēm un pieminekļiem. Valsts ar smagu vēsturi, kas padarījusi tās iedzīvotāju dvēseles stipras un iedzīvotājus, par spīti visam- laipnus un smaidīgus.

 

LV_Start_Intro_KLIMATSMART_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_

Domājot par apkārtējo vidi

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Mūsu apkārtējā vide un daba- šī ir tēma, kas mūsdienās paliek arvien aktuālāka. Lai uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti, nekaitējot dabai un klimatam, celtniecības kompānijas aktīvi meklējušas jaunus risinājumus un tagad piedāvā videi draudzīgus mājokļus. Ielūkojies būvuzņēmuma Titania unikālajā piedāvājumā- siltumnīcas uz rindu mājas jumtiem, kas atrodas Täby- Ullna Strand (Stokholmas lēnes komūnā).

 

LV_Start_Intro_BOSTADSIDYLL_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_

Tas, varētu būt perfektais mājoklis

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Gadu gaitā mēs esam fotografējuši daudzus smalkus un izmeklētus mājokļus. Katram piemīt savs stāsts un personalitāte, kas laipni aicina un silti uzņem savus viesus. Mēs to saucam par ’’zviedru mājokļu idilli’'. 


Izlase - Viesnīcas / Facebook


Video & Galerija


Izlase - Viesnīcas / Facebook


Interesanti raksti no mūsu arhīva

inspiring.se_SonevaFushi_copyright_ChrizPhotography.se_5_6_7.jpg

Maldīvu salas

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Ceļojumu piedāvājums mūsdienās ir patiešām iespaidīgs un ir tik daudz aizraujošu vietu uz pasaules, bet ja sirds alkst saules un vēlas izbaudīt okeāna ūdeni, ar baltām pludmalēm, tad Maldīvu salas ir īstā paradīze. Izlasi mūsu reportāžu par Soneva Fushi & Six Senses Spa saulainajā Kunfunadhoo salā.

inspiring.se_Hamann_BlackMiracle_copyright_ChrizPhotography.se_2_3_4.jpg

Hamann Motorsport

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Vēlamies piesaistīt lasītājus ar vizīti pie talantīgās vācu tūninga kompānijas- Hamann Motorsport. Kompānija ir spēcīga savā nozarē un tajā strādā labākie profesionāļi, kuru specializācija ir itāļu sporta auto. Uzņēmums ir pilnveidojis un papildinājis automašīnas, lai tās būtu unikālas un atbilstu īpasnieku neskaitāmajām vēlmēm un prasībām visā pasaulē.

Ziemas paradīze

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Seko mums līdzi uz ziemas paradīzi Val d'Isère un uzzini ko vairāk par izdaudzināto dizaina viesnīcu Hotel Aigles des Neiges. Savdabīga un unikāla viesnīca ar interesantu apgaismojumu, kas liek elpai aizrauties. Moderns interjers un dzīvīgas pasteļtoņu krāsas. Oāze tiem, kam patīk Alpi un dizains.

9ff

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Kādā industrijas rajonā, pavisam netālu no Dortmundas lidostas, atrodas viena no populārākajām kompānijām tūninga nozarē, ja runājam par Porsche. Auto motori un to zirga spēki ir kompānijas stiprā puse. Skan patiešām spēcīgi! Tas tad ir iemesls, kāpēc mēs devāmies aplūkot šos iespaidīgos roku darbus un nenoliedzami vēlējāmies piedzīvot adrenalīnu, sēžot spēkratā ar 900 zirgspēku stipru motoru aiz muguras.


Izlase - Auto / Facebook


LV_Start_Intro_NOSTALGI_panorama_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_

Nostaļģija - apskati mūsu viskrāšņākās atmiņas bildēs

© Teksts & Foto - Amazing Magazines

Mēs, ChrizPhotography, gadu gaitā esam fotografējuši daudzveidīgu materiālu gan sava izdotā žurnāla nolūkos, gan arī kā darba uzdevumu uzņēmumu un privātpersonu vajadzībām. Mēs esam nopietni darbojušies gan mājās, Zviedrijā, gan arī ārzemēs. Mēs esam radījuši diezgan lielu  bilžu materiālu arī saviem personīgajiem projektiem, jo "foto" viemēr ir bijusi  mūsu kaislība un aizraušanās. Šeit mēs esam atlasījuši bildes, kas ir kā dārgas atmiņas. Motīvi ir laikā apturēti gan ar digitālo fotokameru, gan tradicionālo ruļļu filmu fotoaparātu. Šī nostaļģija liek mūsu sirdīm pukstēt straujāk.

 

NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_PetronaTowers

The Petronas Towers ir viens no apskates objektiem, kas notiekti ir jāredz, ja ciemojaties Kuala Lampur. Vakara stundās šie, tik populārie dvīņu torņi, izskatās patiešām neticami skaisti. Malaizija ir brīnumains ceļojumu galamērķis, kurā ir tik daudz ko redzēt un iespēja radīt brīnišķīgas fotogrāfijas.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_FerrariChallange1
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_FerrariChallange2

Ferrari Challange "portrets". Atrašanās vieta- Stokholma, Nacka. Agrs rīts, laiks, kad saule tiko parādījusies uz apvāršņa, dāvājot īpašu gaismu.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Nor_Tech_worldrecordboat

Vēl viena unikāla Nor-Tech izgatavota 50 pēdu gara Super Vee "Team Predators" ātrumlaiva, kas pārspējusi ginesa rekordu. Attāluma posmu no Key West līdz Kankūnai (Cancun), kas ir aptuveni 400 jūdzes, tā veica 8 stundās un 23 minūtēs.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_MBS65_2
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_MBS65_3
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_MBS65_4

Gadu gaitā esam izmēģinājuši daudzas ekstrēmas auto mašīnas, bet kad pienāca kārta sēsties pie stūres jaunajai Mercedes-Benz S65, tas tik tiešām bija pārsteigums. Iesaku izmēģināt! Komfortablajai luksus automašīnai ar tādiem izmēriem šis sniegums tik tiešām bija pārsteidzošs.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Saab9-3Aero

Zviedrijas klimats un laika apstākļi ir ļoti mainīgi katrā gada laikā un ir svarīgi, lai katra fotosesija norisinātos visatbilstošākajā no tiem. Šajā gadījumā, kad zemi klāja balts sniegs, mēs fotografējām, tolaik jauno Saab 9-3 Aero, kas tāpat kā sniegs, bija mierīgā, vēsā tonī un neradot spēcīgus kontrastus veidoja veiksmīgu kombināciju bildē.
 


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_PokerRunV50_1
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_PokerRunV50_2
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_PokerRunV50_3

Dzīvojot Amerikā, vēl jo vairāk Floridā, ir noteikti nepieciešama sporta laiva. Tos, kas tiekas pasākumā Poker Run, vieno īpašs gars. Līdz šim šie lielie ikgadējie notikumi, kā piemēram, Miami Poker Run un Key West Poker Run ir savienojuši dalībniekus no visas valsts, kā arī daudzi ierodas no Kanādas un Eiropas. Mums uzticētais uzdevums bija fotografēt Nor-Tech speciāli pasūtīto Super Vee 50 pēdu garo modeli "Eileen's Fifty" ar trijiem 1000 zirgspēku motoriem. Šajā braucienā arī mēs devāmies līdzi no Maiami līdz Key West.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_HotelContinentalOslo_1

Viesnīca Continental, kas atrodas Oslo, izceļas ar ļoti skaistu interjeru un fantastiska kafejnīcu "Theatercafeen". Šeit atrodas viena no lielākajām mākslinieka Edvarda Munka (Edvard Munch) privātajām mākslas kolekcijām. Visvairāk atmiņā ir palikusi patīkamā atmosfēra un viesmīlīgais viesnīcas personāls.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_PorscheGT3RSvsGT3_1
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_PorscheGT3RSvsGT3_2
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_PorscheGT3RS_bantest

Kad vienā reportāžā mums vajadzēja prezentēt divas GT klases automašīnas Porsche GT3 RS un GT3 Club Sport, mēs devāmies uz mototrasi Gelleråsen. Šeit, nevienam netraucēti mēs varējām paeksperimentēt, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_KISS_1
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_KISS_2

Leģendārās rokgrupas Kiss fani ir visā pasaulē. Pirms sava koncerta Stokholmā, Operas nama telpās Cafe Opera, slavenā grupa bija uzrīkojusi "Pre-Show Party". Skaļa ballīte turpinājās līdz pat rīta gaismai.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_EVOsnow

Lai fotografētu tolaik aktuālo Mitsubishi EVO modeli, mēs bijām rezervējuši laiku Jenšēpingas (Enköping) rallijkrosa trasē.
 


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_PorscheCarreraS

Reizēm gribas radīt ko savādāku. Šeit mēs testējām foto kameru un mēģinājām saprast cik tālu sniedzas robežas. Nedaudz graudaina, bet, mūsauprāt, noskaņas pilna bilde.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Nor-TechV4300

Nekas nespēj pārspēt šo maģisko sajūtu, kas rodas fotografējot ekstrēmās ātrumlaivas no putna lidojuma. Lidojot ar helekopteru un atrodoties tajā tikai pa pusei, lai notvertu labākos kadrus, vienmēr pārņem neaizmirstamas sajūtas. Bilde no fotosesijas ar kompāniju Nor-Tech Boats un tās ražoto ātrumlaivu V4300 Super Vee.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_AudiA8

Fotografējot, tolaik jauno Audi A6 Gēteburgas arhipelāgā. Debesis un ūdens rada lielisku kombināciju, kas piedod bildei dziļumu un kopā ar nelielu devu dienas gaismas, kas vērsta pret kameru, sniedz dzīvīgu un interesantu bilžu materālu.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_CorvetteC5cab

Stokholmā ir daudz labu vietu, kur fotografēt unikālus auto. Ir tikai jāizvēlās pareizs laiks. Šeit, par ideālā kadra atrašanās vietu, mēs izvēlējāmies Katarinavägen ielu. Silts vasaras vakars un tolaik jaunais modelis Corvette C5.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Nor-Tech_5000Roadster

Gold Rush ir viens no kompānijas Nor-Tech grandiozākajiem projektiem. Ātrumlaiva Super Cat 5000 Roadster ir aprīkota ar četriem spēcīgiem motoriem, kas ļauj laivai sasniegt ātrumu līdz pat 160 jūdzēm stundā. Tirkīzzilais ūdens Floridas krastos vēl vairāk izceļ šo spēcīgo ūdens brīnumu.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Motocross_city

Lai radītu veiksmīgu fotosesiju un spētu "ielikt" bildēs vēstījumu, apkārtnei jeb fonam ir ļoti liela nozīme. Kad saņēmām uzdevumu no ievērojamas motociklu ražotāju firmas likt rindā motokrosa motocikus un radīt bildes, skaidrs bija, ka ir jāatrod kāda īpaša vieta, kas izceltu "modeļus". Zviedrijas parlamenta ēka radīja spēcīgu kontrastu ar motocikliem un rezultātā radās pavisam interesantas bildes.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_MBSLK55AMG

Mercedes- Benz mazajam kabrioletam SLK55 AMG nācās parādīt visu uz ko tas patiesībā ir spējīgs, kad fotografējām auto kārtējai reportāžai.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Yacht1_1
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Yacht1_2
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Yacht1_3
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Yacht1_4
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Yacht1_5

Fotografēt šarmantās super jahtas ir viena no visspilgtākajām atmiņām, jo šāda veida uzdevumi negadās katru dienu. Šīs jahtas ir nepārspējamas un tā vien šķiet, ka interjera izveidē un materiālu izvēlē nav bijis robežu. Uz klāja viss ir roku darbs, kas veikts pēc klienta vēlmēm un prasībām. Šeit ik detaļai ir pievērsta liela uzmanība. Tā kā katras jahtas piegāde ir unikāla, mēs nedrīkstam izpaust jahtas nosaukumu.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_AudiW12

Kad tolaik jaunais Audi W12 parādījās kā dūmi bez uguns, mēs izlēmām prezentēt šo spēkratu izmantojot dūmus. Ar ugunsdzēsēju stacijas darbinieku palīdzību mēs radījām aizraujošas bildes.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Kempinski_hotel_Gravenbruch_1

Ir tiešām daudz labu atmiņu mūsu darbā, bet tās ne vienmēr ir saistītas ar pašu fotografēšanas procesu, proti, viesnīcā Hotel Kempinski Gravenbruch ēdiens bija vienkārši dievīgs un es rekomendētu šo viesnīcu ikvienam, kas dodas uz Frankfurti.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Toureg1
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Toureg2

Fotografējot, tolaik jauno Volkswagen Touareg, mūsu atslēgas vārds bija- komforts. Ar bilžu materiālu mēs vēlējāmies piesaistīt vecumā jaunāku publiku, tāpēc fotosesija norisinājās braukšanas laikā, redzot auto vadītāju un daļu no auto salona.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Chapparal_1

Fotografēt laivas ziemas periodā nav viegli, īpaši ja fotosesija ir jāveic no helekoptera. Taču aukstajam gaisam ir savas priekšrocības. Ziema rada neatkārtojami skaidru gaismu, kas kombinācijā ar zemo saules novietojumu, rada ēnas un piedod bildēm patīkamu noskaņojumu. Foto uzdevums, ko mums uzticēja zviedru aģentūra, kas prezentēja Norvēģu laivu ražotājfirmas Skorgenes laivas.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_MB_GLK

Neliels ieskats bilžu izlasē. Fotografējot Mercedes- Benz GLK, mēs izmantojām vairākas atrašanās vietas un vēlējāmies radīt daudzveidīgu bilžu materiālu.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Maybach.jpg

Kad Maybach parādijās Zviedrijas tirgū, mums tika uzticēts uzdevums izveidot interesatu, klientus piesaistošu bilžu materiālu. Mūsu fotosesija norisinājās Stokholmas rajonā Söder un tā tik tiešām piesaistīja daudzus, kas gāja garām un vēlējās pasekot līdzi aizraujošajam procesam.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_MBSL63AMG_flyg1
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_MBSL63AMG_flyg2
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_MBSL63AMG_flyg3
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_MBSL63AMG_flyg4
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_MBSL63AMG_flyg5

Mercedes- Benz modelis SL63 AMG un vēlme kārtējo reizi radīt ko nebijušu. Pēc sarunas ar lidostas Arlanda atbildīgajām personām, saņēmām atļauju izmantot kādu no lidostas lidaparātiem un placīti teritorijā priekš mūsu fotosesijas.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Nor-Tech_427

Helikoptera pilotam tik tiešām ir jābūt ļoti prasmīgam, lai tik zemu veiktu dažādus manevrus un nepārtraukti uzturētu sakarus ar mums un spētu noturēt helikopteru vēlamajā pozīcijā. Fotografējot ir jāņem vērā daudzi parametri, kā piemēram, atrašanās augstums, ātrums un saules novietojums attiecībā pret kameru un mērķa objektu. Nor-Tech ātrumlaivas modeļa 427 Vee Bottom fotografēšana pie Floridas krastiem.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Vietnam1

Ja ir vēlme atrast netradicionālu vidi, lai fotografētu, tad Vjetnama ir īsta zelta bedre. Šeit ir daudz ko redzēt un ja laiks atļauj, ir patiešām lieliska iespēja "noķert" neredzētus skatus. Šis ir pilsētas Nha Trang pats stūrītis, kas rotā konkrēto fotogrāfiju.
 


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_PorscheCaymanS

Atrast ideālo atrašanās vietu, jeb bildes fonu patiesībā ir grūts uzdevums, kas prasa zināmu daļu fantāzijas un kreatīvitātes. Reizēm šis uzdevums ir vēl grūtāks par pašu fotografēšanu. Fotosesija, tolaik jaunajai Porsche Caymann S, norisinājās Zviedrijas pilsētā Udevalla (Uddevalla), kur ostas vide un viss apkārtesošais lieliski atbilda tam, lai taptu žurnāla vāka bildes.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_HatterasYachts_1
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_HatterasYachts_2
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_HatterasYachts_3

Ikgadējajā laivu izstādē Fort Lauderdale International Boat Show tiek prezentēti daudzi jaunumi. Pirms izstāde ir pieejama apmeklētājiem, paši ekskluzīvākie laivu ražotāji rīko savu privāto pasākumu, kur tiek izrādīti jaunākie modeļi speciāli aicinātiem viesiem. Hatteras ir viens no populārākajiem, ekskluzīvo laivu ražotājiem Amerikā.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_AudiS5

Reizēm pietiek vien ar interesantu sienu fonā, lai radītu labas bildes. Šeit siena ar interesantu motīvu labi harmonizē ar maigajām Audi S5 Coupé līnijām.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_Crosstest_1

Leģendārā 2 taktu dzinēja Suzuki RM 250 jaunais modelis bija klāt un mums, rakstot par to reportāžu bija iespēja arī  fotografēt šo motokrosa motociklu kustībā. Fotosesijas vieta- būvuzņēmuma NCC Ballast smilšu karjers.


NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_KWrace1
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_KWrace3
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_KWrace4
NOSTALGI_Inspiring.se_copyright_ChrizPhotography.se_KWrace2

Pasaules čempionāts Key West World Championship Races ir tradicionāls pasākums, kas tiek uzskatīts par vienu no prestižākajiem un starptautiski ir pazīstams kā "Indianapolis 500 of power racing". Īsti svētki ausīm un acīm, kad spēcīgās ātrumlaivas traucas pa 6,5 jūdžu garu trasi un spēj sasniegt ātrumu līdz pat 140 jūdzēm stundā. Pie tam, sacensības notiek atklātā jūrā, kur apstākļi nebūt nav kā uz mierīga ezera.