BANNER_INSPIRING.se_unikapresentationer_LV_1

SĀKUMS     PAR MUMS     RAKSTI     REPORTĀŽAS     JAUNBŪVES     MĀJOKĻI     GALERIJA     MANS STILS     ARHĪVSInspiring.se

Mājas lapa tika izveidota kā veltījums "rakstītam vārdam" un fotogrāfijām, kas spēj iedvesmot. Forums, kurā mēs, ChrizPhotography, dalāmies ar savu darbu un vēlamies dāvināt gan prieku, gan iedvesmu.

Inspiring.se piedāvā gan jaunas reportāžas un bildes, gan īpaši atlasītus rakstus no mūsu plašā arhīva klāsta. Mēs kombinējam digitālu fotomākslu ar klasiskām fotogrāfijām.

Kā profesionāls fotogrāfs un neatkarīgs žurnālists, kopā ar savu komandu, satieku daudz interesantus cilvēkus un katru dienu mēs saņemam jaunus, aizraujošus foto uzdevumus. Daudzus gadus esam izdevuši paši savu žurnālu, kuram devām nosaukumu "Amazing Editions". Saturā bagātīgs un ekskluzīvs dzīves stila žurnāls, kas tika izplatīts ne tikai Zviedrijā, bet arī ārpus tās.  Mūsu pašu komandas darbinieki veidoja un lika kopā publikācijas ar daudzveidīgiem bilžu materiāliem un mūsu lasītājiem vienmēr tika piedāvāts kvalitatīvs un unikāls lasāmvielu saturs.

Šodien mēs 100% nodarbojamies ar fotografēšanu un veltām sevi galvenokārt radošu fotogrāfiju radīšanai.

Nekas nav tik fascinējošs un atalgojošs kā process, kurā tiek notverts pareizais brīdis. Spēja ietekmēt tik daudz un daudzus ar ideālu momentu bildē, kas saglabājas mūžīgi, ir īsta kaislība.

Laba fotogrāfija ir nemirstīga, nekad nenoveco un pastāv ilgtermiņā. Tā spēj aizkustināt, rada izjūtas un atziņas, neskatoties ne uz valodu daudzveidību, ne kultūru atšķirībām, ne arī dzimumu un vecumu. Mēs spējam iztulkot to, ko redzam, aizdomāties un gūt dažādus iespaidus no labi pārdomātas fotogrāfijas, kas top brīdī, kad fotokamera aptur laiku telpā un rada unikālu momentu. 

Novēlam patīkamus iespaidus - ChrizPhotography.se

Kontakti: iluta.olausson@amazingmagazines.se

Inspiring.se_IlutaOlausson_copyright_ChrizPhotography.se_.jpg